header favori iconheader user login user icon
mobile header sidebaricon
Taşınma Sürecinde Tablo ve Çerçeveler Nasıl Taşınır?

Taşınma Sürecinde Tablo ve Çerçeveler Nasıl Taşınır?

Tarih: 07.02.2024 14:50

Taşınma süreci, kendi başına oldukça stresli ve karmaşık olabilen bir süreçtir. Bu sürece bir de kırılmaması ve hasar görmemesi gereken ürünlerin zarar görmesi eklenirse, taşınma süreci daha ilk baştan olumsuz düşüncelerle başlayabilir. Böyle kötü bir sonuçla karşılaşmamak için tablo ve çerçevelerinizi çerçeve kolileriyle taşımanızı öneririz.

Çerçeve kolisi, tam olarak bu sebeple üretilen, tablo ve çerçevelerinizin hasarsız bir şekilde taşınmasını kolaylaştıran koli çeşitlerindendir. Farklı ebatlarda olabilen çerçeve kolileri ile siz de taşınma esnasında tüm önemli çerçevelerinizi güvenle yeni evinize ulaştırabilirsiniz.

Çerçeve kolilerinin en önemli özelliği oluklu mukavva kağıttan üretilmiş olmalarıdır. Böylece çerçeve kolileri hem rahat bir şekilde taşınır hem de diğer taşınan ürünlerden zarar görmezler. Ayrıca kilitli yapıları sayesinde de rahatça kutunuzun kapağını kapatabilir, ürüne dışarıdan bir maddenin zarar vermesini de engelleyebilirsiniz.

Çerçeve kutularına tablo ve çerçevelerinizi koymadan önce çerçevelerinizi patpat naylon ile sarmayı da unutmayın. Böylece oluşabilecek zararları minimuma indirebilir aynı zamanda yine taşıma sürecinde oluşabilecek çiziklerden de tablolarınızı koruyabilirsiniz.

Taşınma süreci her ne kadar stresli ve yorucu olsa da eşyalarınızı maksimum düzeyde koruyarak bu stresli dönemi atlatabilmeniz için Nisma Ambalaj yanınızda. Çerçeve kolilerinin yanı sıra aynı zamanda taşınma kolilerine de Nisma Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebilecek İçerikler
4
Yükleniyor...