header favori iconheader user login user icon
mobile header sidebaricon

Nisma Ambalaj, 40 Yıldan Fazla Deneyim


Nisma Ambalaj, 2020 yılında faaliyete başlamış olup Ambalaj Ve Paketleme sektöründe 40 seneyi aşkın tecrübeye sahip bir yönetim kadrosuna sahiptir. Üretici kimliği ve çözüm ortaklarıyla birlikte günümüzün ihtiyaçlarına yönelik olarak fatura cebi, baskılı/baskısız kargo poşeti, koli, streç film gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Şirketimiz, Türkiye ve dünya genelinde farklı sektörlere hizmet vermektedir. Üretim sürecinde birinci sınıf kalitede hammadde kullanmakta ve gelecek nesillere sağlıklı bir dünya bırakmak için doğada çözünen malzemeler tercih etmektedir.

Günümüzde talebin artması ve e-ticaret sektörünün yükselişte olması sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip etmemizi gerektiriyor. Böylece ulaşılabilir ambalaj ve paketleme ürünlerini küçük ve büyük ölçekli tüm firmalarla buluşturmak için çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun olarak yaratıcı çözümler sunmak önceliğimizdir. Kaliteli hizmetimizden ödün vermeden, ihtiyaca yönelik çözümler sunarak sürdürülebilir bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.
 

Neden Nisma Ambalaj'ı Tercih Etmelisiniz?


* Nisma Ambalaj Malzemeleri işinize Hız Katar. 

* Nisma Ambalaj, gönderilerinizi 7 gün 24 saat, en kolay ve güvenli şekilde almanız için özenle hazırlanmıştır. Geniş ürün çeşitliliği ile kargo poşetleri, koli bantları, fatura cebi ürünleri, gıda ambalajları, paketleme ürünleri, koli, kutu, torba ve poşetler gibi ürünleri müşterilerine ulaştırmaktadır.

* Stokta hazır bulunan birçok ürünle, özel üretim beklemeksizin işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Özel üretim ürünler için ise termin süremiz ortalama 15-20 gündür. Hızlı teslimat sözümüze son derece sadığız ve ortalama teslim süremiz 2 iş günüdür.

* Kolay iade ve değişim şartlarımız mevcuttur. İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünleri 14 gün içinde kolayca iade alıyoruz ve iade kargo masrafı tamamen bizim sorumluluğumuzdadır.

* Fiyat politikamız, ülkemizin ekonomik şartlarına ve döviz kurlarına bağlı olarak değişse de, piyasadaki en rekabetçi fiyatları sunmaktayız. Ürünlerimizde birçok ürünü ürettiğimiz için, fiyatlarımızı düşük tutarak ulaşılabilirliğe odaklanıyoruz.

* İstanbul içinde ve Türkiye genelinde birçok noktaya hızlı teslimat sağlamaktayız, bu sayede zaman ve yakıt masraflarından tasarruf edebilirsiniz. Müşterilerimize ücretsiz kargo fırsatı sunarak da avantaj sağlıyoruz. 

* Bayi olarak toptan fiyat avantajlarımızdan yararlanabilir ve müşterilerinize uygun fiyatlarla yeni ürünler sunabilirsiniz.

4
Yükleniyor...