header favori iconheader user login user icon
mobile header sidebaricon
Çöp Poşeti Boyutları Nelerdir?

Çöp Poşeti Boyutları Nelerdir?

Tarih: 03.02.2024 17:10

Çöp poşeti boyutları genellikle farklı ihtiyaçlara göre değişebilir. Standart ev kullanımı için yaygın olarak kullanılan çöp poşeti boyutları şunlar olabilir :

Küçük Boy Çöp Poşeti Boyutu

Genellikle ofis çöpleri, mutfak atıkları gibi küçük hacimli çöpleri taşımak için kullanılır. Boyutları yaklaşık olarak 10 litrelik bir kapasiteye sahip olabilir. Genellikle 40x45 cm boyutlarındadır.

Orta Boy Çöp Poşeti Boyutu

Daha büyük mutfak atıkları, banyo atıkları veya hafif temizlik faaliyetlerinde kullanılan orta boy çöp poşetleri, genellikle 30 litre ila 50 litre arasında bir kapasiteye sahip olabilir. Genellike 55x60 cm boyutlarındadır.

Büyük Boy Çöp Poşeti Boyutu

Evdeki büyük temizlikler, bahçe atıkları veya daha fazla hacimli çöpleri taşımak için kullanılan büyük boy çöp poşetleri, genellikle 50 litre ila 100 litre arasında bir kapasiteye sahip olabilir. Genellikle 65x80 cm boyutlarındadır.

Battal Boy Çöp Poşeti Boyutu

Büyük boy çöp poşetlerinden daha yüksek hacime sahip olan battal boy çöp poşetleri, büyük işletmeler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Genellikle 75x90 cm boyutlarındadır.

Jumbo Boy Çöp Poşeti Boyutu

Hem dayanıklı hem de büyük bir hacime sahip olma özelliği için tercih edilen jumbo boy çöp poşetleri, 80x100 cm boyutlarında olurlar.

Çöp Kovası Boyutlarına Uygun Olanlar

Bazı çöp kovaları özel boyutlara sahip olduğundan, çöp kovasının içine tam oturacak şekilde tasarlanmış özel çöp poşetleri bulunabilir. 

Hem ev ve ofis hem de büyük işletmeler için ihtiyaç olan çöp poşeti çeşitlerine siz de Nisma Ambalaj ile jet hızında teslimat ile ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebilecek İçerikler
4
Yükleniyor...