header favori iconheader user login user icon
mobile header sidebaricon

Nisma Ambalaj Malzemeleri ile İşinize Hız Katın​

 
 • 40 yılı aşan tecrübesi ile ambalaj ve paketleme ürünlerine dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünler sunan Nisma Ambalaj’dan birinci sınıf kalite malzemeler ile üretilen çeşitli ürünleri doğrudan üreticiden sipariş verebilirsiniz. Her geçen gün yenilenen ürün yelpazesi ile kaliteden ödün vermeden %100 yerli üretimle hizmet sunan Nisma Ambalaj adresinden, paketlemeye dair aradığınız tüm ürünleri bulabilir, küçük miktarlarda veya toptan satın alım yapabilirsiniz.
   
 • Ambalaj ihtiyaçlarınızı A’dan Z’ye gideren Nisma Ambalaj’dan kargolama için gerekli bütün ürünleri bulabilirsiniz. Çeşitli boy ve özelliklerde koliler ile minimum 40 mikron kalınlık olmak üzere çeşitli kalınlıklarda üretilen cepli, cepsiz, şeffaf ve hatta özel baskılı kargo poşeti çeşitlerini sipariş verebilirsiniz. Kendinden açılmaz bantlı olan bu poşetler şeffaf veya tek tarafı şeffaf özelliklerde hazırlanabildiği gibi kısmi olarak ürün gizleyen buzlu kargo poşeti alternatifleri de bulunmaktadır. Dipten körüklü, çift koruma bantlı, cepli, cepsiz veya el geçme özelliklerinde e-ticaret kargo poşetleri ve çok daha fazlasını sitemizden dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.
   
 • Kargolama esnasında paketinizde yer alması gereken irsaliye, fatura, garanti belgesi ile diğer evraklarınızı zarar görmeden taşımaya yardımcı olan ve -15 dereceye kadar yapışkan özelliğini koruyan kendinden yapışkanlı fatura cepleri sipariş verebilir, kargonuzun güvenle teslim edilmesini sağlayacak çeşitli paketleme ürünlerini satın alabilirsiniz.
   
 • Standart veya renkli koli bantlarından özel baskılı koli bantlarına, 70 ila 80 mikron kalınlığa sahip kilitli torba ve poşet çeşitlerine, hediye poşetlerine kısacası paketleme ve kargolamaya dair bütün ihtiyaçlarınıza Nisma Ambalaj’dan çözüm bulabilir, güvenle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
   
 • Saat 13.00’e kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargo imkanı ile sizlere teslim edilmek üzere yola çıkmasını sağlayan Nisma.com.tr online alışveriş sitesinden Türkiye’nin her yerine sipariş verebilir, kredi kartı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.
4
Yükleniyor...