header favori iconheader user login user icon
mobile header sidebaricon

Koli ya da kutu ölçünüze en uygun kargo poşetini bulun

Koli ya da kutu ölçülerinizi santimetre (cm) olarak yazınız.
Kargo poşetinin en ya da boy ölçüsü en az aşağıdaki ölçülerden yüksek olmalıdır
x+

5 cm bantlı kapak payı sabittir.

Logo Baskılı Kargo Poşeti

Kişiselleştirilebilir kargo poşetleri ile ürünlerinizi kargolarken markanızı öne çıkaracak ve özelleştirecek alternatifler tasarlayabilirsiniz. Nisma Ambalaj logo baskılı kargo poşetleri ile markanızı ön plana çıkarabilmeniz için yanınızda.

Logo baskılı kargo poşetleri, tamamen sizin isteğinize göre şekillenen bir kargo poşeti seçeneğidir. Orta, büyük veya küçük ebatlı bu poşetler, logo baskılı, cepli, cepsiz, el geçmeli gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Siz de kargolama sürecinde markanızı ön plana çıkarmak istiyorsanız logo baskılı kargo poşetlerini tercih edebilir, markalaşma adına önemli bir adım atabilirsiniz.

Kargo poşetlerinin yanı sıra ayrıca koli ve kutu siparişleri için de Nisma Ambalaj’ı tercih edebilirsiniz.

Logo Baskılı Kargo Poşeti Fiyatları

Logo baskılı kargo poşeti fiyatları ürün ölçü seçeneklerine ve adetlerine göre değişiklik gösterebilir. En doğru logolu kargo poşeti fiyatı için tüm ürünleri inceleyebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Nisma Ambalaj farkı ile çeşitli ölçülerde baskılı kargo poşetleri minimum 1000 adet olarak hazırlanmaktadır. Siparişinizin onaylanmasının ardından baskıda kullanmak istediğiniz tasarım detayları için satış temsilcimiz en kısa sürede sizlerle iletişime geçmektedir. Web sitemizde yer alan baskılı kargo poşeti seçeneklerinden farklı renk ve özelliklerde kargo poşeti siparişi vermek istemeniz halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4
Yükleniyor...