header favori iconheader user login user icon
mobile header sidebaricon

Koli ya da kutu ölçünüze en uygun kargo poşetini bulun

Koli ya da kutu ölçülerinizi santimetre (cm) olarak yazınız.
Kargo poşetinin en ya da boy ölçüsü en az aşağıdaki ölçülerden yüksek olmalıdır
x+

5 cm bantlı kapak payı sabittir.

Cepli Kargo Poşeti

E-ticaret siparişlerinizin en önemli belgelerini muhafaza edebilecek kendinden cepli kargo poşetleri, çeşitli boyutları ile Nisma Ambalaj’da!

Kargo üzerinde görünür halde bulunması gereken belgelerin yerleştirileceği cebi ile kargolamada kolaylık sağlayan bu kargo poşetleri, e-ticaretin en çok tercih edilen ürünleri içerisinde yer alır. Kargo poşeti üzerinde kargonuzla alakalı irsaliye ve fatura gibi evrakları yerleştirebileceğiniz cep kısmı bulunan cepli kargo poşetleri, pratik kullanımları ile ön plana çıkmaktadır.

E-ticaret sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan cepli kargo poşetleri; irsaliye, fatura ve kargo kağıtları gibi önemli belgelerin hem korunmasını hem de ürünle ayrı bir şekilde alıcısına ulaştırmayı sağlıyor. Siz de tüm kargolama süreçlerini sizin için kolaylaştıran Nisma Ambalaj ile cepli kargo poşetlerini tercih edebilir, sorunsuz bir kargolama süreci için ürünlerinizi hazırlayabilirsiniz. Cepli kargo poşeti ürünlerinin yanı sıra aynı zamanda cepsiz kargo poşeti ve diğer kargo poşetlerine de Nisma Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Cepli Kargo Poşeti Fiyatları

Cepli kargo poşeti fiyatları, ürün boyutlarına göre değişiklik göstermekte. Siz de en doğru cepli kargo poşeti fiyatı için tüm ürün ve ebatları inceleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz. Ayrıca Nisma Ambalaj ile istediğiniz ölçüde cepli kargo poşetine sahip olabileceğinizi de unutmayın. Kişiye özel cepli kargo poşeti üretimi için iletişime geçebilirsiniz.

Nisma Ambalaj’dan 13:00’e kadar vereceğiniz cepli kargo poşeti siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilerek en kısa sürede siz alıcılarına ulaştırılmaktadır. Şimdi sipariş verin, Nisma Ambalaj kalitesiyle kargolarınızı gönderin.

4
Yükleniyor...