header favori iconheader user login user icon
mobile header sidebaricon

Koli ya da kutu ölçünüze en uygun kargo poşetini bulun

Koli ya da kutu ölçülerinizi santimetre (cm) olarak yazınız.
Kargo poşetinin en ya da boy ölçüsü en az aşağıdaki ölçülerden yüksek olmalıdır
x+

5 cm bantlı kapak payı sabittir.

Torba ve Poşetler

Torba ve Poşetler

Kargo ve ambalaj malzemeleri arasında oldukça sık bir şekilde kullanılan torba ve poşet çeşitlerine Nisma Ambalaj ile ulaşabilirsiniz. 40 yılı aşkın süredir ambalaj malzemeleri sektöründe hizmet veren Nisma Ambalaj, kaliteli ve dayanıklı torba ve poşet çeşitlerini sizlere sunuyor.

Birçok ihtiyaca göre uygun olabilecek torba ve poşet çeşitleri üreten Nisma Ambalaj ile OPP torbalar, Askılı OPP torbalarkilitli poşetler gibi birçok farklı ürüne ulaşabilir ve ihtiyacınıza göre hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. 

Torba ve poşetler, kargolama malzemeleri için işletmeler tarafından kullanılmakla beraber bireyler tarafından da ihtiyaca göre tercih edilebilmektedir. Hem kurumsal hem de bireysel olarak tercih edebileceğiniz torba ve poşet çeşitleri arasından siz de işiniz için en uygun çeşidi bulabilir ve hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Torba ve Poşet Fiyatları

Torba ve poşet fiyatları, seçilen ürün kalitesine ve boyutlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. En doğru torba ve poşet fiyatı için ihtiyacınız olan ürün çeşidi ve adetini seçebilir, size özel fiyata hemen ulaşabilirsiniz. Ayrıca dönem dönem uygulanan indirim kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

Tüm Türkiye’ye kargo ile siparişleri ulaştıran Nisma Ambalaj ile siz de tüm siparişlerinize kapıya teslim bir şekilde sahip olabilirsiniz. Kargolama ve tüm ambalaj malzemeleri için aradığınız her şey Nisma Ambalaj’da.

4
Yükleniyor...