header favori iconheader user login user icon
mobile header sidebaricon

Koli ya da kutu ölçünüze en uygun kargo poşetini bulun

Koli ya da kutu ölçülerinizi santimetre (cm) olarak yazınız.
Kargo poşetinin en ya da boy ölçüsü en az aşağıdaki ölçülerden yüksek olmalıdır
x+

5 cm bantlı kapak payı sabittir.

Kilitli Poşetler

Kilitli Poşetler

Ürünlerinizi muhafaza etmede ve alıcılarına ulaştırmada güvenle tercih edebileceğiniz kilitli torba ve poşet modelleri Nisma Ambalaj kalite ve güvencesi ile sizlerle! Ağzı kolay açılır kapanır özellikli ve sağlam yapılı torbaları bu sayfa içerisinden inceleyerek anında siparişinizi verebilirsiniz. Üstelik saat 13:00’e kadar vereceğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Nisma Ambalaj’ın %100 yerli üretim olan kilitli torba ve poşet modelleri ürünlerinizin kalite ve standartlarından ödün vermemenize destek olacak kalitedir. Poşetler 70 ila 80 mikron kalınlığa sahiptir. Birinci sınıf malzeme ile üretilen bu ürünleri çeşitli sektörler ve ürünler için kullanabilir çok çeşitli boyut alternatifleri ile hazırlanan kilitli torbalar içerisinden ürünleriniz için en uygun olan boyutu seçerek siparişinizi verebilirsiniz.

Nisma Ambalaj’ın bu sayfa içerisinde sizler için bir araya getirdiği kilitli torba ve poşet alternatiflerine ek olarak dilediğiniz ölçülerde ürün siparişi verebilir, dilerseniz poşetler üzerine baskı yaptırarak satın almış olduğunuz ürünü özelleştirebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ürünleri kredi kartı ile satın alabilir, dilerseniz taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Kilitli Poşet Fiyatları

Kilitli poşet fiyatları, ürün ölçülerine ve istenilen adete göre değişiklik gösterebilir. Nisma Ambalaj ile ile iletişime geçerek özel ölçü ve adetler için size özel fiyat alabilir, istediğiniz tasarımlarla üretim yaptırabilirsiniz.

Diğer kilitli poşet fiyatları için hazır kilitli torbaların fiyatlarına sayfamızdan ulaşabilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

Kilitli poşetlerin yanı sıra aynı zamanda kargo poşetleri için de Nisma Ambalaj’ı tercih edebilirsiniz.

4
Yükleniyor...