header favori iconheader user login user icon
mobile header sidebaricon

Koli ya da kutu ölçünüze en uygun kargo poşetini bulun

Koli ya da kutu ölçülerinizi santimetre (cm) olarak yazınız.
Kargo poşetinin en ya da boy ölçüsü en az aşağıdaki ölçülerden yüksek olmalıdır
x+

5 cm bantlı kapak payı sabittir.

Kargo Poşetleri

Kargo Poşetleri

Kargo poşetleri, özellikle e-ticaret sektöründe hizmet veren işletmeler için oldukça önemli bir kargolama malzemesidir. 40 yılı aşkın süredir kaliteli üretime odaklanan Nisma Ambalaj ile tüm ambalaj malzemesi ürünlerine ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda kargo poşeti için de onlarca farklı ürüne ulaşabilirsiniz. 

Kargo şirketleri tarafından da oldukça sık bir şekilde kullanılan kargo poşetleri, ulaşım sırasında dayanıklı olması gereken malzemelerden üretilmelidir. Taşınan ürünlerin su ve diğer etkenlerden olumsuz etkilenmemesi kargo poşetleri için oldukça önemlidir. 

Nisma Ambalaj ile üretilen kargo poşetleri, her ihtiyaca uygun özellik ve ebatlarda üretilmektedir. Üretim yelpazesi arasında yer alan kargo poşetleri arasından ister cepsiz kargo poşetlerini tercih edebilir, isterseniz de önemli evraklarınızı koruma altında gönderebileceğiniz cepli kargo poşetleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Ayrıca şeffaf, logo baskılı ve renkli kargo poşetlerine de yine Nisma Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Kargo Poşeti Fiyatları

Kargo poşeti fiyatları, seçmiş olduğunuz kargo poşetinin özellik ve ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Doğrudan üreticiden kargo poşeti satın almanıza olanak sağlayan Nisma Ambalaj ile en uygun kargo poşetini bulmak oldukça kolay. Tüm ebat seçenekleri arasından ihtiyacınız olan kargo poşetini online olarak sipariş verebilir ve Türkiye’nin her yerine kargo hizmeti ile ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

4
Yükleniyor...