header favori iconheader user login user icon
mobile header sidebaricon

Koli ya da kutu ölçünüze en uygun kargo poşetini bulun

Koli ya da kutu ölçülerinizi santimetre (cm) olarak yazınız.
Kargo poşetinin en ya da boy ölçüsü en az aşağıdaki ölçülerden yüksek olmalıdır
x+

5 cm bantlı kapak payı sabittir.

Balonlu Naylon Pat Pat

Pat pat naylon, plastik malzemeden yapılmış, kabarcıklı bir yapısı olan ve genellikle paketleme veya koruma amaçlı kullanılan bir malzemedir. Bu malzeme, yaygın olarak “kabarcıklı naylon” veya “kabarcıklı ambalaj malzemesi” olarak da adlandırılır.

Kabarcıklı naylon, üzerinde hava dolu kabarcıkların bulunduğu bir yüzeye sahiptir. Bu kabarcıklar, nesneleri darbelere, titreşimlere, basınca ve diğer olası zararlara karşı korumak için kullanılır. Özellikle kırılabilir veya hassas olan nesneleri taşıma veya depolama sırasında korumak için sıkça tercih edilir. Kabarcıklar arasındaki hava, darbeleri emer ve nesnelerin hasar görmesini önler.

Pat pat naylon adı, kabarcıkların sıkıştırılması veya bastırılması sonucu çıkan hafif bir pat sesine atıfta bulunabilir. Bu malzeme genellikle elektronik cihazlar, cam eşyalar, hassas ürünler, mobilyalar ve benzeri nesnelerin taşınması sırasında kullanılır.

Siz de Nisma Ambalaj ile pat pat balonlu naylon siparişi verebilir ve ambalajlama sürecinde ürünlerinizi güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Pat Pat Naylon Fiyatları

Pat pat fiyatları, ürünün uzunluğuna ve kalınlığına göre değişiklik gösterebilir. Nisma Ambalaj’da bulunan farklı pat pat balon boyutları arasından dilediğinizi seçebilir ve kolayca siz de sipariş verebilirsiniz.

4
Yükleniyor...