header favori iconheader user login user icon
mobile header sidebaricon

Koli ya da kutu ölçünüze en uygun kargo poşetini bulun

Koli ya da kutu ölçülerinizi santimetre (cm) olarak yazınız.
Kargo poşetinin en ya da boy ölçüsü en az aşağıdaki ölçülerden yüksek olmalıdır
x+

5 cm bantlı kapak payı sabittir.

E-Ticaret Kutuları

E Ticaret Kargo Kutusu

E-ticaret kargo kutuları, dijital sektörde hizmet veren işletmelerin paketleme ve kargolama süreçleri için oldukça büyük bir öneme sahip. B ve C dalga oluklu olma özelliği ile son derece dayanıklı olan mukavva kutulara siz de Nisma Ambalaj kalitesiyle ulaşabilirsiniz.

E-ticaret kilitli kargo kutuları ile birçok ürününüzü kargo sürecinde hasarsız gönderebilir, müşterilerinize siparişlerinizi kolayca ulaştırabilirsiniz.

Nisma Ambalaj ile hazır olarak üretilen birçok farklı ölçüde kilitli kapaklı kargo kutusuna ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda size özel ölçülerde üretim de yaptırabilirsiniz. Hatta kilitli kargo kutuları üzerine şirketinizin logosunu da bastırabilir, kurumsal kimliğinize uygun bir e ticaret kargo kutusuna sahip olabilirsiniz.

E-Ticaret Kargo Kutusu Fiyatları

Birçok farklı ölçüde üretilen kilitli kargo kutuları, yine ölçülerine göre fiyat açısından farklılık gösterebilir. En doğru e-ticaret kargo kutusu fiyatları için web sitemizi incelemeyi unutmayın.

Kilitli e-ticaret kargo kutularının yanı sıra aynı zamanda daha büyük ölçülü koli ve kutular için de Nisma Ambalaj’ı tercih edebilirsiniz.

4
Yükleniyor...