header favori iconheader user login user icon
mobile header sidebaricon

Koli ya da kutu ölçünüze en uygun kargo poşetini bulun

Koli ya da kutu ölçülerinizi santimetre (cm) olarak yazınız.
Kargo poşetinin en ya da boy ölçüsü en az aşağıdaki ölçülerden yüksek olmalıdır
x+

5 cm bantlı kapak payı sabittir.

Gönderi ve Paketleme

Paketleme Ürünleri

Ambalaj malzemeleri üretiminde 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Nisma Ambalaj ile siz de paketleme ürünlerine ulaşabilir, kargolama ve taşımacılık sürecindeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Her ihtiyaca uygun bir paketleme ürünü bulabileceğiniz Nisma Ambalaj, kaliteli ve dayanıklı malzemelerle ürettiği paketleme ürünlerini kurumsal firmalara tedarik ettiği gibi perakende satış ile tüm bireylere de ulaştırıyor. Siz de ihtiyaç duyduğunuz paketleme ürünlerine Nisma Ambalaj ile ulaşabilir ve tüm Türkiye’ye kargo seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

Paketleme ürünleri arasında yer alan pat patambalaj kağıtlarıkırpık kağıtlar, etiket ve diğer birçok paketleme malzemesini sizlere sunan Nisma Ambalaj ile kargo ve taşımacılık süreci artık çok kolay. Siz de ihtiyacınız olan paketleme ürününü seçin ve Nisma Ambalaj kalitesiyle ihtiyaçlarını hemen karşılayın.

Paketleme Ürünleri Fiyatları

Birçok ürün çeşidinden oluşan paketleme ürünü fiyatları, ürün kategorisine göre değişiklik göstermektedir. Siz de en doğru paketleme ürünü fiyatları için ürün seçenekleri arasından seçiminizi yaparak ulaşabilirsiniz. Nisma Ambalaj’ın akıllı arama özelliği ile bütçenize en uygun paketleme ürünü fiyatına da zaman kaybetmeden ulaşmak oldukça kolay.

Ambalaj malzemelerini tek bir tık’la ayağınıza getiren Nisma Ambalaj ile paketleme ürünlerine siz de şimdi ulaşın. 

4
Yükleniyor...