header favori iconheader user login user icon
mobile header sidebaricon

Koli ya da kutu ölçünüze en uygun kargo poşetini bulun

Koli ya da kutu ölçülerinizi santimetre (cm) olarak yazınız.
Kargo poşetinin en ya da boy ölçüsü en az aşağıdaki ölçülerden yüksek olmalıdır
x+

5 cm bantlı kapak payı sabittir.

Cepsiz Kargo Poşetleri

Ürünlerinizin kargolanma sürecinden alıcısına ulaşana kadar devam eden süreçte onları koruyan kargo poşetleri, uygun fiyatlı alternatifler ve çeşitli boyut seçenekleri ile Nisma Ambalaj’da sizler için hazırlandı. Uygun fiyatlı kargo paketi alternatifleri içerisinde yer alan cepsiz kargo poşetleri baskısızdır. İç kısmı siyah ve dış kısmı gri olan bu kargo poşetlerinin kalınlığı 40 mikrondur ve poşet içeriği görünmez.

E-ticaret sektöründeki kargolama sürecinde oldukça öneme sahip kargo poşetleri ile siz de ürünlerinizi güvenle alıcılarına ulaştırabilir ve sorunsuz bir kargolama süreci yaşayabilirsiniz.

Cepsiz Kargo Poşeti Fiyatları

Cepsiz kargo poşeti fiyatları ürün boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. En doğru cepsiz kargo poşeti fiyatı için tüm ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca Nisma Ambalaj ile istediğiniz diğer ürün boyutlarında da özel üretim yaptırabileceğinizi unutmayın.

Cepsiz kargolama poşetlerinin yanı sıra Nisma Ambalaj ile cepli kargo poşetlerine de ulaşabilir ve tek bir tık’la sipariş verebilirsiniz. Diğer tüm kargo poşeti çeşitlerine de yine Nisma Ambalaj kalitesiyle ulaşabileceğinizi unutmayın. Nisma Ambalalaj, tüm ambalaj malzemeleri sürecinizde yanınızda.

Nisma Ambalaj’dan 13:00’e kadar verdiğiniz cepsiz kargo poşeti siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilerek en kısa sürede siz alıcılarına ulaştırılmaktadır.

4
Yükleniyor...