header favori iconheader user login user icon
mobile header sidebaricon

Koli ya da kutu ölçünüze en uygun kargo poşetini bulun

Koli ya da kutu ölçülerinizi santimetre (cm) olarak yazınız.
Kargo poşetinin en ya da boy ölçüsü en az aşağıdaki ölçülerden yüksek olmalıdır
x+

5 cm bantlı kapak payı sabittir.

Şeffaf Kargo Poşeti

En çok tercih edilen kargo poşeti çeşitlerinden biri olan şeffaf kargo poşetleri, büyük, orta ve küçük boylarda hazırlanarak çeşitli boyut aralıklarında ihtiyaçlarınızı karşılar. Özellikle butiklerin kargo içinde koruma veya raf içerisinde kullanım amaçlı tercih ettiği şeffaf poşetler, tek tarafı şeffaf yapışkanlı poşet veya iki yüzü de şeffaf jelatin kargo poşetler olarak farklı şekillerde üretilmektedir. Bunun yanında içerisindeki ürünü kısmi olarak buzlayan ve net bir şekilde görünmemesini sağlayan buzlu kargo poşetleri de bu sayfa içerisinde bulabileceğiniz şeffaf kargo poşeti alternatiflerindendir. Bu kargo poşetleri kendinden açılmaz bantlıdır.

E-ticaret sektöründe diğer kargo poşetlerine ihtiyaç duyulduğu gibi aynı zamanda şeffaf kargo poşetlerine de ihtiyaç duyulmakta. Ürünlerinin güvenli ve şeffaf bir şekilde görünür halde iletilmesini isteyen işletmelerin tercihi şeffaf kargo poşetlerine Nisma Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Şeffaf Kargo Poşeti Fiyatları

Şeffaf kargo poşeti fiyatları ürün ölçülerine göre değişiklik göstermekte. Tüm boyutlardaki şeffaf kargo poşetlerine göz atarak fiyatlar hakkında fikir sahibi olabilir, tek bir tık’la sipariş oluşturabilirsiniz.

Şeffaf kargo poşetlerinin yanında ayrıca cepli kargo poşetleri ve cepsiz kargo poşetleri gibi diğer ihtiyaçlarınız için de Nisma Ambalaj yanınızda. Tüm ambalaj malzemeleri ihtiyacınızı gidermenize yardımcı olacak Nisma Ambalaj ile paketleme sürecinizi siz de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirin.

4
Yükleniyor...