header favori iconheader user login user icon
mobile header sidebaricon

Koli ya da kutu ölçünüze en uygun kargo poşetini bulun

Koli ya da kutu ölçülerinizi santimetre (cm) olarak yazınız.
Kargo poşetinin en ya da boy ölçüsü en az aşağıdaki ölçülerden yüksek olmalıdır
x+

5 cm bantlı kapak payı sabittir.

Hazır Baskılı Kargo Poşeti

Hazır baskılı kargo poşetleri sizin için tasarlandı. Birbirinden şık ve kullanışlı baskılı kargo poşetlerine Nisma Ambalaj ile ulaşabilir, siparişlerinizi alıcılarına güzel bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Kargo poşeti tasarlama sürecini sizin için kolaylaştıran Nisma Ambalaj, farklı renk ve boyutlarda hazır baskılı kargo poşetlerini sizlere sunuyor. Siz de tek bir tık’la sipariş oluşturabilir ve hazır kargo poşetleriyle ürünlerinizi gönderebilirsiniz.

Hazır baskılı kargo poşetleri birden fazla ebatta ve cepli şekilde üretilmektedir. Ürünlerinizi güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırırken aynı zamanda cepli kısım ile fatura ve irsaliye bilgilerini yerleştirerek sorunsuz bir paketleme gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz ürün ebatı ve rengi için tercih edebileceğiniz baskılı kargo poşetleri Nisma Ambalaj kalitesiyle sizleri bekliyor.

Hazır baskılı kargo poşetlerinin yanı sıra aynı zamanda markanıza özel logo baskılı kargo poşetlerine de Nisma Ambalaj ile ulaşabileceğinizi unutmayın.  Tüm paketleme ürünleri arayışınızda Nisma Ambalaj yanınızda.

4
Yükleniyor...