header favori iconheader user login user icon
mobile header sidebaricon
Fatura Cebi Ölçüleri Nelerdir?

Fatura Cebi Ölçüleri Nelerdir?

Tarih: 10.01.2024 15:57

Maliyeti minimuma düşürün : 11x14 Fatura Cebi

11 cm x 14 cm Fatura Cebi küçük boyutlu belgelerin taşınması ve saklanması için idealdir. A4 kağıt 5 defa katlanarak, garanti belgesi, barkod vb. belgelerin güvenli taşınması için kullanılır.
 

18x14 Fatura Cebi A6 Kağıt Boyutuna Uygun

18 cm x 14 cm Fatura Cebi, A4 kağıt 5 defa katlanarak, garanti belgesi, barkod vb. belgelerin güvenli taşınması için kullanılır. Tüm fatura ceplerinde CPP malzeme kullanmaktayız. CPP malzeme sayesinde suya dayanıklıdır.
 

A4'ü Üç Defa Katlayıp Kullanın :  23x14  ya da 25x14 Fatura Cebi

23 cm x 14 cm Fatura Cebi, A4 kağıdın 3 defa katlanması ile zarf boyutuna gelmesiyle birlikte kullanılır. Genelde koli ve paketlerin dışında irsaliye ve faturanın güvenle taşınması için kullanılır. Tüm fatura cebi ürünlerimizde güçlü yapışkan olan Henkel tutkal kullanmaktayız.

25 cm x 14 cm Fatura Cebi, A4 kağıdın 3 defa katlanması ile zarf boyutuna gelmesiyle birlikte kullanılır. 23x14 ebatından büyük olup A4 kağıdın 3 defa katlanarak kullanıldığında en ideal ölçüdür. Genelde koli ve paketlerin dışında irsaliye ve faturanın güvenle taşınması için kullanılır. Tüm fatura cebi ürünlerimizde güçlü yapışkan olan Henkel tutkal kullanmaktayız.
 

Zarfla Göndermekten Vazgeçmeyenler : 26x14 Zarf Boyutu

26 cm x cm x 14 cm Fatura Cebi, diplomatik zarf ebatı için üretilmektedir. Önemli belge ve evrakların dışarıdan görünmeden zarf içinde güvenle sevk edilmek için kullanılır. Genelde koli ve paketlerin dışında irsaliye ve faturanın güvenle taşınması için kullanılır. Tüm fatura cebi ürünlerimizde güçlü yapışkan olan Henkel tutkal kullanmaktayız.
 

Hem Ekonomik, Hem Kullanışlı : 24x18 A5 Kağıt Boyutuna Uygun

24 cm x 18 cm Fatura Cebi, A4 kağıdın 2 defa katlanmasıyla kullanılmaktadır. Piyasada ve üretim ürünlerimizden yer alan 26x19 ebatına alternatif daha düşük maliyet ve satış fiyatıyla tercih edilen ekonomik bir üründür. Dilerseniz A4 kağıdı 2 defa katlamak yerine direkt A5 kağıt ile de kullanabilirsiniz.

 

Yılların değiştiremediği ölçü : 26x19 Fatura Cebi

26 cm x 19 cm Fatura Cebi, sektörde en çok bilinen A5 kağıt boyutuna uygun Fatura Cebi ölçüsüdür. Genelde kullanıcılar tarafından bilindik olduğundan dolayı tercih edilir. A5 kağıt için tercih eden kullanıcılar zamanla 25x18 Fatura Cebi ürününü tercih etmektedirler.
 

Katlamayı sevmeyenlere A4 kağıda uygun : 33x25 Fatura Cebi

33 cm x 25 cm Fatura Cebi ürününde katlamadan A4 kağıdı kullanabilirsiniz. Bu fatura ya da İrsaliye Cepleri Çok farklı sektörler tarafından tercih edilmektedir. Genelde palet üzerinde gümrük evraklarının konulması için kullanılmaktadır. İç paketleri 100'lü, kolisi 500'lü olarak paketlenmektedir. Bu üründen baskılı ya da baskısız olarak sipariş verebilirsiniz.
 

İlgini Çekebilecek İçerikler
4
Yükleniyor...