header favori iconheader user login user icon
mobile header sidebaricon
Cepli Kargo Poşeti ile Cepsiz Kargo Poşeti Arasındaki Farklar

Cepli Kargo Poşeti ile Cepsiz Kargo Poşeti Arasındaki Farklar

Tarih: 27.01.2024 10:45

Cepli kargo poşetleri, üzerinde ek bir belge veya paketin yerleştirilebileceği ek bir cep veya torbaya sahip kargo ambalajlarıdır. Bu cebin boyutu genellikle dayanıklı plastik veya şeffaf bir malzeme ile kaplanmıştır. Belge, fatura, promosyon broşürleri gibi kağıt tabanlı malzemeler kolayca bu cebin içine yerleştirilebilir. Cepli kargo poşetlerinin yaygın olarak fatura ve irsaliye gibi önemli belgeleri, cepli kargo poşetlerinde bulunan ufak cebe yerleştirilip güvence altına alınarak alıcıya gönderilir. Cepli kargo poşetleri sayesinde firmalar, döküman veya el kitapçıklarını, kargo poşetinin ana bölümünde taşırken, ek bilgileri veya ilgili materyalleri cepli bölüme koyarak kolay erişilebilirlik sağlanabilir. Yapışkanlı kısımlardan oluşması sayesinde sizin elinize ulaşmadan ürünün daha önceden açılıp açılmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Cepsiz kargo poşetleri, cepli poşetlerin aksine ek bir cep veya torbaya sahip olmayan, düz ve tek parçadan oluşan kargo ambalajlarıdır. Bu tür kargo poşetleri genellikle çeşitli boyutlarda ve kalınlıklarda üretilir. Cepsiz kargo poşetleri, giyim ürünleri, tekstil ürünleri gibi hafif ve dayanıklı olmayan ürünlerin güvenli bir şekilde gönderimini sağlar. Şirketler, kataloglarını veya promosyonel hediyelerini düz bir kargo poşeti içinde göndererek müşterilere ulaştırabilirler. Cepsiz kargo poşetleri, ofis dökümanları, broşürler veya yazıcı kağıtları gibi kağıt tabanlı ürünlerin taşınması için idealdir. Sağlam ve güvenli yapıları sayesinde ürünlerinizi gönderirken gönül rahatlığı ile kargo poşetlerini kullanabilirsiniz.

Cepli kargo poşetleri, E-ticaret sektörü için son dönemde getirilen düzenlemelerle birçok alanda zorunlu tutulmuştur. Bu açıdan işletmeler gönderdikleri ürünlerin yanında irsaliye ya da fatura da ayrıca iletmeliler. Bu açıdan bakıldığında cepli kargo poşetleri işletmeler için oldukça önem taşımaktadır. Cepli kargo poşetleriyle işletmeler hem ürünleri güvenli bir şekilde müşterilerine iletirken hem de kargolama kurallarına uygun bir şekilde bu kargoları gönderebilmektedir.

Hem cepli hem cepsiz kargo poşetleri için standart boyutların yanı sıra aynı zamanda müşterilerin isteklerine özel olarak farklı ölçülerde de üretim yapılabilmektedir. Böylece işletmeler tam da ihtiyacı olan paketleme ambalajına sahip olabilmekte. Nisma Ambalaj tarafından üretilen kargo poşetleri, %100 geri dönüşüme uygun olarak üretilmektedir. Böylece doğa dostu ambalaj ürünlerini kullanarak işinizi büyütürken çevremize de sahip çıkabilirsiniz.

Ambalajlama alanındaki tüm süreçler için yanınızda olan Nisma Ambalaj ile siz de ihtiyacınız olan diğer paketleme ürünlerine ulaşabilir, güvenli bir şekilde kargolarınızı gönderebilirsiniz.

İlgini Çekebilecek İçerikler
4
Yükleniyor...