mobile header sidebaricon

Koli ya da kutu ölçünüze en uygun kargo poşetini bulun

Koli ya da kutu ölçülerinizi santimetre (cm) olarak yazınız.
Kargo poşetinin en ya da boy ölçüsü en az aşağıdaki ölçülerden yüksek olmalıdır
x+

5 cm bantlı kapak payı sabittir.

Kutu ve Koli Çeşitleri

Koli ve Kutular

Koli ve kutular; işletmeler için taşıma ve depolama ihtiyacını karşılamak adına sık sık kullanılmaktadır. Özellikle e-ticaret sitelerinin kargolama ihtiyaçlarını karşılamak için üretilen koli ve kargo kutularına siz de Nisma Ambalaj ile ulaşabilirsiniz. 40 yılı aşkın süredir ambalaj üretimi alanında hizmet veren Nisma Ambalaj ile her ihtiyaca uygun bir koli ve kutu bulmak oldukça kolay. İster belirli ölçülerde üretilen koli ve kargo kutuları arasından seçiminizi yapabilir, isterseniz de size özel boyutlarda koli ve kargo üretimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nisma Ambalaj ile üretilen koli ve kutular, farklı özelliklere göre çeşitlilik de sunmaktadır. Çift oluklu koli ya da tek oluklu koli gibi özelliklere göre farklı koli alternatiflerine Nisma Ambalaj ile siz de ulaşabilirsiniz.  

Ayrıca yine e-ticaret siteleri için önemli bir ihtiyaç olan kilitli koli çeşitleri arasından da sipariş verebilirsiniz. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi kilitli koliler için de farklı ölçülere ulaşabilir ve ihtiyacınıza en uygun koli çeşidine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Koli ve Kutu Fiyatları

Koli ve kutu fiyatları, seçilen ürünün malzemesine ve ölçülerine göre değişiklik gösterebilmektedir. En doğru koli fiyatı için istediğiniz koli seçimini yaparak ölçü belirtebilir, sizin için oluşturulan koli fiyatına ulaşabilirsiniz. 

Koli ve kargo kutuları işletmeler için olduğu gibi bireysel olarak da ihtiyaç doğurabilmektedir. Taşınma kolileri olarak ihtiyaç olabilecek kutu ve kolilere Nisma Ambalaj ile ulaşabilir, Türkiye’nin her yerine kargo seçeneği ile ürünlerinize sahip olabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
4
Yükleniyor...