mobile header sidebaricon

Koli ya da kutu ölçünüze en uygun kargo poşetini bulun

Koli ya da kutu ölçülerinizi santimetre (cm) olarak yazınız.
Kargo poşetinin en ya da boy ölçüsü en az aşağıdaki ölçülerden yüksek olmalıdır
x+

5 cm bantlı kapak payı sabittir.

Çöp Poşetleri

Çöp Poşetleri

Çöp Poşeti fiyatları ve çeşitleri hakkında bilgi alın. Battal çöp poşeti, Jumbo Boy çöp poşeti, Büyük Boy Büzgülü Limon Kokulu Çöp Poşeti ve Küçük Boy çöp poşeti ölçülerinden size uygun olanı hemen sipariş verin. İster mutfakta, ister ofiste, isterseniz banyolarda farklı alanlarda kullanabileceğiniz çeşitli ölçü seçenekleri ile hayatınız kolaylaşacak.

Geri dönüşümlü malzemeler ile doğanın korunmasına katkı sağlar. En önemli temizlik sarf malzemeleri arasında yer alan ev tipi çöp torbaları, evden ofise kadar tüm yaşam alanlarında, atıkların düzenli bir şekilde toplanmasını sağlar. Hem iç hem de dış ortamlarda yaşamsal faaliyetler sonucunda ortaya çıkan atıkların hijyenik bir şekilde muhafaza edilmesi ve taşınması aşamalarında önemli rol oynayan çöp torbaları, gelişen üretim teknolojileri sayesinde kullanıcılara çok sayıda alternatif sunan ürünler haline gelmiştir. Çöp kovaları ve çöp tutucu aparatlar sayesinde düzenli bir kullanım olanakları sunan söz konusu torbalar, plastik reçinesinden üretilir.

Polietilen ve polipropilen maddelerini içeren çöp poşetleri plastik poşet olarak da adlandırılır. Klasik siyah ve mavi renkli olarak üretilen poşetlerin yanı sıra farklı özelliklere sahip olan rengarenk çöp torbaları da vardır. Genel olarak çöpleri toparlamak ve sağlık açısından tehlike arz etmeyecek bir şekilde atı merkezlerine taşınmasını sağlamak amacıyla kullanılan çöp poşetleri, insan sağlığı açısından faydalı ürünler arasındadır. Yerli ve yabancı onlarca marka tarafından farklı özelliklere sahip modelleri üretilen çöp torbaları arasında organik, doğada çözünebilen, kokulu, kokuyu hapsedebilen gibi farklı ürünler de yer alır. Basit gibi görünse de sağlık ve hijyen açısından oldukça önemli olan çöp torbası kullanımı, ev, iş, okul veya sahil, park gibi dış ortamların daha temiz ve düzenli ve hijyenik olmasına yardımcı olur. Kullanıcılara onlarca farklı model sunan çöp torbaları, marka ve modele göre ufak farklılıklar olsa da genel olarak tamamen uygun fiyatlı ürünlerdir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
3
Yükleniyor...