mobile header sidebaricon

Koli ya da kutu ölçünüze en uygun kargo poşetini bulun

Koli ya da kutu ölçülerinizi santimetre (cm) olarak yazınız.
Kargo poşetinin en ya da boy ölçüsü en az aşağıdaki ölçülerden yüksek olmalıdır
x+

5 cm bantlı kapak payı sabittir.

Balonlu Kargo Poşeti

Başka Hangi Ürünleri Görmek İstersiniz?
Size özel üretim ve tedarik yapabileceğimiz yüzlerce çeşit ambalaj ürünü için iletişime geçin.
Öneri / Talep

Balonlu Kargo Poşeti

Balonlu kargo poşetleri, e-ticaret kargolama sürecinde oldukça önemli bir yere sahip. Özellikle elektronik ya da kırılabilecek ürün gönderimleri için ideal balonlu kargo poşeti çeşitleri ile siz de hasarsız bir şekilde ürünlerinizi alıcılarına ulaştırabilirsiniz.

Elektronik ürünlerde kargo sürecinde yaşanabilecek hasarları en aza indirgemeyi hedefleyerek tasarlanan balonlu kargo poşetleri ile güvenle kargo paketlemesi yapabilirsiniz.

Balonlu kargo poşetleri farklı ölçülerde üretilmektedir. Siz de sizin için en uygun balonlu kargo poşeti ölçüsünü seçebilir ve siparişlerinizi gönderebilirsiniz.

Balonlu kargo poşetleri için toplu bir şekilde daha uygun fiyatlarla sipariş verebileceğinizi de unutmayın. Bunun yanında adet olarak da sipariş oluşturabilir ve ihtiyacınız kadar olan balonlu kargo poşetine sahip olabilirsiniz.

Tüm paketleme ve ambalajlama sürecinizde yanınızda olan Nisma Ambalaj ile ayrıca kutu ve koli siparişi verebilir, sorunsuz bir paketleme süreci için her adımı en ince ayrıntısına kadar düşünebilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
3
Yükleniyor...